İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI
![İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2020_08/05110642__DSC0364.jpg)
Eğitim ve öğretim hizmetlerinin il düzeyinde sürdürülmesinde karşılaşılan sorunlar, milli eğitimin genel amaç ve ilkeleri doğrultusunda çözüm önerileri hazırlamak, eğitim öğretim hizmetlerinin toplumsal ihtiyaçlara cevap vermek üzere geliştirilmesine esas olacak ilke ve yönetim önerilerinde bulunmak amacıyla İl Danışma Kurulu Toplantısı yapıldı.
Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Mustafa KALENDER başkanlığında ve Şube Müdürümüz Zafer HAŞİMOĞLU sunumuyla Müdürlüğümüz UZEM salonunda gerçekleştirilen toplantıda Müdürlüğümüz tarafından yürütülen çalışmalar, diğer kurum ve kuruluşlarla gerçekleştirilen iş birliği, 2020-2021 eğitim - öğretim yılında eğitim hizmetlerinin geliştirilmesine yönelik öneriler görüşüldü.