RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN'İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Müdürümüz Engin EMEN Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN'İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

İslam âleminin baş tacı, on bir ayın sultanı Ramazan ayını uğurlamanın hüznünü ve mübarek Ramazan Bayramı'na bir kez daha sağlıkla erişmemizin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bir milleti kaynaştıran en önemli unsurların başında gelen ve toplumsal yaşamda önemli yeri bulunan bayramlar; insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, mutlulukların paylaşıldığı, sevgi ve saygının katmerleştiği; birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, herkesin birbirine hoşgörü ile baktığı, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerimizdir. Bu duygu ve düşünceler içerisinde, başta aziz Rize'li hemşehrilerimiz olmak üzere tüm milletimizin, bütün İslam âleminin Ramazan Bayramı'nı kutluyor; bayramın tüm insanlığa dostluk, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyor, herkese sağlık ve esenlikler diliyorum.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.