RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN'DEN İL JANDARMA KOMUTANIMIZA ANLAMLI TEŞEKKÜR

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, selden etkilenen okullarımızın temizlik çalışmalarında görev alan askerlerimize teşekkür amacıyla İl Jandarma Komutanı Albay Hakan DEDEBAĞI' nı makamında ziyaret ederek Komutanımıza anlamlı bir plaket takdim etti.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN'DEN İL JANDARMA KOMUTANIMIZA ANLAMLI TEŞEKKÜR

14 Temmuz tarihinde ilimizde yaşanan sel afeti nedeniyle pansiyon mutfak ve yemekhanesi kullanılamaz hale gelen Güneysu Şehit Kemal Mutlu Fen Lisesinin çamurdan temizlenmesi çalışmalarında ilk günden itibaren Devletimizin bütün kurumlarıyla birlikte Mehmetçiğimiz de canla başla mücadele vermişti. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak okullarımızın eğitim-öğretime sağlıkla ve güvenle hazırlanması sürecine büyük destek veren askerlerimize minnetimizi ifade edememenin üzüntüsünü yaşıyorduk.

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, selden etkilenen okullarımızın temizlik çalışmalarında bayram seyran demeden cansiperane bir şekilde görev alan askerlerimize teşekkür amacıyla eğitim camiamız adına İl Jandarma Komutanı Albay Hakan DEDEBAĞI'nı makamında ziyaret ederek Komutanımıza anlamlı bir plaket takdim etti.

Ziyaret sonunda Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN "İl Jandarma Komutanımız şahsında, yaşadığımız son sel felaketinde okullarımızın temizlenmesi çalışmalarında karşılık beklemeden görev alan tüm askerlerimize candan teşekkür ediyorum. Bu vesileyle Milletimizin askerine olan büyük sevgisinin karşılıksız olmadığını, son dönemde yaşadığımız sel, heyelan ve orman yangını vb. doğal afetler sırasında askerlerimizin afet bölgesine müdahalesiyle bir kez daha görmüş olduk."   dedi.

16-08-2021

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.