RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Tercih Meselesi" Çevrimiçi Lise Tanıtım GünleriRize İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ölçme Değerlendirme Merkezi tarafından organize edilen "Tercih Meselesi" çevrimiçi lise tanıtım etkinlikleri 18 Mayıs 2021 Salı günü saat 20.00'de başlıyor.

"Hangi liseye gitmeliyim" sorusu 8.sınıf öğrencilerinin sene başından beri kendilerine sordukları soruların başında yer almaktadır. Bu durum yalnız öğrenciler için değil veliler içinde önemli bir meseledir. Zira verilecek karar ilerideki yaşamlarımızı etkileyecek kararlardandır.

               Milli Eğitim Müdürlüğümüz, 8.sınıf öğrencilerinin, tercih edecekleri liseleri tanımalarına ve geleceklerinde yaşamlarını biçimlendirecek mesleğin kararını vermelerine, bilinçli ve etkin şekilde ön hazırlık yapmalarına yardımcı olmak amacıyla "Tercih Meselesi" etkinliklerini 18 Mayıs - 1 Haziran  tarihleri arasında düzenliyor.

              İlimiz genelinde 21 lisemizin katıldığı etkinliklerde belirlenen tarihlerde okullarımız fiziki, sosyal, sportif, kültürel ve akademik çalışmalarını 8.sınıf öğrencilerine ve ailelerine tanıtacak. Aynı anda Zoom üzerinden ve Youtube kanalından yayınlanacak olan etkinliğimize tüm öğrencilerimiz ve velilerimiz davetlidir.

18-05-202118-05-2021

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.