RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
HÜSEYİN YARDIMCI İLK/ORTAOKULUNDA ÖĞRENCİLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK
Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi, Hüseyin Yardımcı İlk/Ortaokuluna gerçekleştirdiği ziyarette öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi.![HÜSEYİN YARDIMCI İLK/ORTAOKULUNDA ÖĞRENCİLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK](/meb_iys_dosyalar/2024_05/22081910_1005.jpg)
"Eğitimin Kalbine Gidiyoruz" projesi kapsamında yapılan öğretmenler odası buluşmalarında Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi, Hüseyin Yardımcı İlk/Ortaokulunda öğretmenlerimizle bir araya geldi. Öğretmenlerimizle sohbet ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Müdürümüz Yusuf Tüfekçi, sınıfları gezerek öğrencilerimizin derslerine konuk oldu.
Müdürümüz Yusuf Tüfekçi'ye ziyaretinde Şube Müdürümüz Mehmet Kibaroğlu eşlik etti.