RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HERKESE İYİ TATİLLER

Müdürümüz Engin EMEN bugün başlayan 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılının ilk ara tatili münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
HERKESE İYİ TATİLLER

2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılının birinci çeyreğini tamamlamış bulunuyoruz. 

Sevgili Öğrencilerimiz,

Bu ara tatil, aile fertleriniz başta olmak üzere yakın akraba ve arkadaşlarınızla daha çok vakit geçireceğiniz bir dönem olmalıdır. Yeşilin ve mavinin güzide örneği yeryüzü cenneti şehrimizin doğal güzelliklerinden en az birkaç tanesine ziyarette bulunmanızı ve mutlaka kitap okumanızı öneriyorum. Zira ne kadar çok okursanız, geleceğinize o kadar çok yatırım yapmış olacaksınız.

Kıymetli Öğretmenlerimiz,

İnsan yetiştirmek gibi kutsal bir görevi yerine getiren siz değerli öğretmenlerimiz, hiç şüphesiz saygı ve övgüye fazlasıyla layıksınız. Eğitim ordusunun yurdun dört bir yanına dağılmış neferleri olarak tüm öğretmenlerimiz yetiştirdikleri binlerce çocuğun ruhuna dokunmaktadır. Bu manada gösterdiğiniz gayret ve fedakârlıklardan dolayı sizlere müteşekkiriz.

Saygıdeğer Veliler; 

Eğitim-öğretim döneminde okul - aile işbirliğinin en güzel örneğini sergileyen bütün velilerimize de canı gönülden teşekkür ediyoruz.

Sevgili öğrencilerimizin ve değerli öğretmenlerimizin sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir tatil geçirmelerini temenni ederken, başarılarının yanı sıra başarılı olmak yolundaki gayretlerinin devamını diliyor; sevgi, selam ve muhabbetlerimi sunuyorum.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.