RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
HAYDİ RİZE; KAMPANYAYA DESTEK OL, ÇOCUKLARIMIZIN EĞİTİMİNDE KATKIN OLSUN!
Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası yaralar sarılmaya devam ediyor. Müdürlüğümüz tarafından deprem bölgesindeki öğrencilerimiz için "Kırtasiye ve Oyuncak Destek Kampanyası" başlatıldı.![HAYDİ RİZE; KAMPANYAYA DESTEK OL, ÇOCUKLARIMIZIN EĞİTİMİNDE KATKIN OLSUN!](/meb_iys_dosyalar/2023_03/06163732_WhatsApp_Image_2023-03-06_at_09.07.21.jpg)
Müdürlüğümüz tarafından başlatılan #okulçantamrizeden kampanyasında boyama kitabı, oyun hamuru, yapboz, kalem kutusu, okul çantası gibi birçok kırtasiye malzemesi toplanarak depremzede çocuklarımıza ulaştırılacak.
Haydi Rize! Kampanyaya destek olalım, çocuklarımızın eğitim hayatına katkı sağlayalım.