RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HASAN SAĞIR İMAM HATİP ORTAOKULU BAŞARILI ÖRNEKLER SERGİSİ'NDE

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce ülkemiz genelindeki imam hatip ortaokullarının değerlendirilmesi ile oluşturulan "Başarılı Örnekler Sergisi" listesine ilimizden Hasan Sağır İmam Hatip Ortaokulu girmeye hak kazandı.
HASAN SAĞIR İMAM HATİP ORTAOKULU BAŞARILI ÖRNEKLER SERGİSİ'NDE

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce imam hatip okullarındaki başarılı örneklerin ve model uygulamaların tanıtılması ve yaygınlaştırılması amacıyla gerçekleştirilen Başarılı Örnekler Sergisi'ne yapılan 244 başvurunun değerlendirme süreci tamamlandı.

İmam hatip ortaokulları ve anadolu imam hatip liselerinde yapılan başarılı örneklerin değerlendirildiği sergide 50 başarılı örnek belirlendi.

Ar-Ge ve Proje Uygulamaları, Değerler Eğitimi, Kurumsal Kapasite ve Akademik Gelişim ile Kültür, Sanat ve Spor tematik alanından belirlenen başarılı örneklerin özet bilgilerinin yer aldığı Sergi Kitabı hazırlanacak. Ödül Töreni ise imam hatiplerin yeniden açılışının yıl dönümü olan 17 Ekim'de yapılacak.

Başarılı Örnekler Sergisi okul listesi:

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.