RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
HAFTAYA BAŞLANGIÇ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN başkanlığında Müdürülüğümüz Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Şube Müdürlerimiz ve Müdür Yardımcılarımız katıldı.![HAFTAYA BAŞLANGIÇ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2023_04/10100652_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, başkanlığında yapılan faaliyetlerin değerlendirilmesi ve hafta içerisinde yapılacak çalışmaların planlanması maksadıyla Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürlerimizin katılımıyla "Haftaya Başlangıç Toplantısı" gerçekleştirildi.