RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GÜZEL SANATLAR LİSESİ GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİMİZDEN BÜYÜK BAŞARI

İstiklal Marşı'nın kabulünün 100. yılına ithafen Kültür Turizm Bakanlığı tarafından Türkiye genelinde düzenlenen 75. Devlet Resim ve Heykel yarışmasında yüzlerce eser arasından Güzel Sanatlar Lisesi Görsel Sanatlar Öğretmeni Mustafa ÇAVUŞ "Tekne" adlı eseri ile sergileme ödülü almaya hak kazanmış ve aldığı belgeyi Müdürümüz Engin EMEN'e takdim etmiştir.
GÜZEL SANATLAR LİSESİ GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİMİZDEN BÜYÜK BAŞARI

Kültür Turizm Bakanlığı tarafından İstiklal Marşı'nın kabulünün 100. yılına ithafen düzenlenen 75. Devlet Resim ve Heykel yarışmasına katılan ülke geneli yüzelerce eser arasından Güzel Sanatlar Lisesi Görsel Sanatlar Öğretmeni Mustafa ÇAVUŞ "Tekne" adlı eseri ile sergileme ödülü almaya hak kazanmıştır. Eserin sergilendiği kataloğu ve aldığı belgeyi takdim etmek üzere öğretmenimiz Mustafa ÇAVUŞ Müdürümüz Engin EMEN'i makamında ziyaret etti.

Gösterdiği başarıdan dolayı Güzel Sanatlar Lisesi Görsel Sanatlar Öğretmeni Mustafa ÇAVUŞ'u tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

24-06-202224-06-2022

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.