RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GÜNEYSU ULUCAMİ İLKOKULUNDA ÖĞRETMEN BULUŞMASI
Müdürümüz Yusuf Tüfekçi, Güneysu Ulucamii İlkokulunda öğretmenlerle bir araya geldi.![GÜNEYSU ULUCAMİ İLKOKULUNDA ÖĞRETMEN BULUŞMASI](/meb_iys_dosyalar/2023_12/05155258_1.jpg)
Müdürümüz Yusuf Tüfekçi, Güneysu Ulucamii İlkokulunu ziyaretinde öğretmenlerimizle bir araya gelerek onlarla sohbet etti. Müdürümüze ziyarette Müdür Yardımcımız Mehmet Ofluoğlu ve Güneysu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Külünk eşlik etti.