RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GÜNEYSU SPOR LİSESİNDEN BİR ŞAMPİYONLUK DAHA
Güneysu Spor Lisesi Erkek Futsal Takımı 26-29 Nisan 2023 tarihleri arasında Gümüşhane'de yapılan okul sporları gençler futsal müsabakalarında şampiyon olarak Türkiye yarı final maçlarında ilimizi temsil etme hakkını elde etmiştir.![GÜNEYSU SPOR LİSESİNDEN BİR ŞAMPİYONLUK DAHA](/meb_iys_dosyalar/2023_05/04112036_WhatsApp_Image_2023-05-04_at_10.50.16.jpg)
Gençler futsal müsabakalarında şampiyon olarak Türkiye yarı final maçlarında ilimizi temsil edecek olan Güneysu Spor Lisesi Erkek Futsal Takımı öğrencilerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.