RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GÜNEYSU SPOR LİSESİ TÜRKİYE FİNALLERİNDE
Trabzon'da yapılan Türkiye Yarı Final Futsal Müsabakaları sonucunda Güneysu Spor Lisesi Erkek Futsal Takımı adını Türkiye Finallerine yazdırdı.![GÜNEYSU SPOR LİSESİ TÜRKİYE FİNALLERİNDE](/meb_iys_dosyalar/2022_03/20171738_IMG-20220320-WA0002.jpg)
16-20 Mart 2022 tarihlerinde Trabzon'da yapılan Türkiye Yarı Fiinal Futsal Müsabakalarında ilimizi temsil eden Güneysu Spor Lisesi Erkek Futsal Takımı son maçında İstanbul ekibini 2-1 yenerek adını Türkiye finallerine yazdırdı. Bu güzel başarıda emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilerimizi yürekten tebrik ediyor; Gençlerimize Türkiye Finallerinde başarılar diliyoruz.