GÜNEYSU HALK EĞİTİMİ MERKEZİNDE OKUL MÜDÜRLERİMİZ İLE BİR ARAYA GELDİK
Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN başkanlığında Güneysu'daki okul müdürlerimiz ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.![GÜNEYSU HALK EĞİTİMİ MERKEZİNDE OKUL MÜDÜRLERİMİZ İLE BİR ARAYA GELDİK](/meb_iys_dosyalar/2022_02/16101255_MANSET.jpg)
Güneysu Halk Eğitimi Merkezinde gerçekleştirilen toplantıda birinci dönemin genel değerlendirmesinin yapılmasının ardından 2021-2022 eğitim öğretim yılı ikinci döneminde yapılacak çalışmalar gözden geçirildi. Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN " Sizler kendi ilçenizde eğitimin liderisiniz, ilçenizdeki eğitim çalışanları sizlerin önderliğinde çalışmalarını sürdürüyor. Eğitim çalışanlarınız ile koordinasyonunuz ne kadar yüksek olursa eğitimde başarı ve kalite de o denli yüksek olur." diyerek birlik ve beraberliğin önemini vurguladı.
Toplantıda ev sahipliğinden ötürü Güneysu Halk Eğitimi Merkezi yöneticilerine ve toplantıya katılım sağlayan tüm kurum müdürlerimize teşekkür ederiz.