RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gündoğdu 29 Ekim İlk/Ortaokulu Ziyareti...

Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ, beraberinde Şube Müdürümüz Ali Kemal KARACA ile birlikte Gündoğdu 29 Ekim İlk/Ortaokulunu ziyaret etti. 
Gündoğdu 29 Ekim İlk/Ortaokulu Ziyareti...

Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ, beraberinde Şube Müdürümüz Ali Kemal KARACA ile birlikte Gündoğdu 29 Ekim İlk/Ortaokulunu ziyaret ederek okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler ile bir araya geldiler. 

Okulu ziyaretinde 8. sınıf öğrencilerinin derslerine katılan Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ,  başarılı olmak için planlı çalışmanın öneminden ve kitap okumanın faydalarından söz etti. Daha sonra okulun 1.sınıf öğrencileri ile bir araya gelen DURMUŞ, sınıf çalışmalarında kendilerine başarılar diledi. 

Öğretmenler odasında okul yöneticileri ve öğretmenlerle eğitim sorunlarını değerlendiren Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ, "Bizim ziyaretlerimizin amacı, çocuklarımızı daha iyi nasıl eğitebiliriz sorusuna cevap bulmaktır" dedi.  

Düzenli olarak okulları ziyaret ettiğini belirten DURMUŞ, "Bugün de 29 Ekim Ortaokulumuzu ziyaret etme fırsatı bulduk, siz değerli öğretmen arkadaşlarla bir araya gelmekten dolayı mutluyum. Eğitim uzun süreçli bir yolculuktur. Bu süreçte en büyük pay siz öğretmenlerimize düşüyor. Siz öğrencilerinize ne kadar ilgi ve sevgi gösterir iseniz onlar da o derece başarılı olacaktır. Sizlere tüm fedakârlıklarınız için teşekkür ediyorum. Tabii eğitim sadece okul idaresinin, öğretmenlerin görevi değil. Veliler, öğrenciler, öğretmenler, okul idareleri tüm toplum bu işten sorumlu olmalıdır" dedi.

Okul ziyaretinin son bölümünde yıl içerisinde okula kazandırılan zeka oyunları sınıfını gezerek sınıfın okulumuza ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diledi. 

20-12-201620-12-201620-12-201620-12-201620-12-2016

 

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.