RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GÜLBAHAR HATUN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ´NDE AŞURE ETKİNLİĞİ...

GÜLBAHAR HATUN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ´NDE AŞURE ETKİNLİĞİ...

Renk Projesi değerler eğitimi kapsamında Gülbahar Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kardeş okulu olan İstiklal İlkokulu öğretmenlerine aşure ikram etti.

11 Kasım 2015 Çarşamba günü Gülbahar Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda gerçekleşen etkinliğe Rize Valimizin eşi Sayın Hanife YAZICI, Emniyet Müdürümüzün eşi Sayın Esma ÇAKICI, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörümüzün eşi Sayın Pınar KAHRAMAN, Vali Yardımcılarımızın sayın eşleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şemsettin DURMUŞ, İl Teftiş Kurulu Başkanımız Nuri AYDIN, Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız ve Şube müdürlerimiz, İstiklal İlkokulu idareci ve öğretmenlerimiz, Ebruli Yaşam ve Sanat Derneği üyeleri, Rize Kent Konseyi Kadın Meclis Üyeleri ve Rize Gönül Elçileri üyeleri katılmıştır.

Gülbahar Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Nilgün DÜLGER açılış konuşmasında " Renk Projesi değerler eğitimi kapsamında kardeş okulumuz olan İstiklal ilkokulu öğretmenleriyle aşure etkinliğinde kardeşliği tesis etmek için bir araya geldik. Kardeş okul projesi kapsamında yaptığımız ilk etkinlikte ilimizin değerli protokol üyeleri ve davetlilerinin de bu kardeşliğe şahit olmasını istedik." dedi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürümüz Sayın Cüneyt KAMACI katılımcılara teşekkür konuşması yaptı. Konuşmalardan sonra Gülbahar Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinin hazırladığı ikramlar ve yine Gülbahar Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yiyecek içecek hizmetleri öğretmenleri ve öğrencilerinin hazırladığı aşure misafirlerimize sunulmuştur.

Rize Valimizin eşi Sayın Hanife YAZICI ve protokol üyeleri öğretmen ve öğrencilerle tek tek ilgilenerek teşekkürlerini belirtti. Böyle bir kardeşlik yemeğinde bulunmaktan memnun olduklarını söyledi.

 

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.