RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GÜLBAHAR ANAOKULU ÖĞRENCİLERİMİZ 23 NİSAN'I EVLERİNDE ÇEKTİKLERİ KLİPLE KUTLADILAR

GÜLBAHAR ANAOKULU ÖĞRENCİLERİMİZ 23 NİSAN'I EVLERİNDE ÇEKTİKLERİ KLİPLE KUTLADILAR

Rize'de Gülbahar Anaokulu öğrencilerimiz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı evlerinde hazırladıkları kliple kutladılar. Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında evde kalan Gülbahar Hatun Anaokulu öğrencileri, bayramı erkenden kutlamak için harekete geçti.

Türk bayrağı, kırmızı beyaz balonlar ve "23 Nisan Bayramımız kutlu olsun." yazılı afişler hazırlayarak evlerini süsleyen çocukların "Evde kal." çağrılarının yer aldığı görüntüleri, velilerce kaydedildi. Miniklerin "Hayat eve sığar, çocuk bayramını evde kutlayacağız.", "Virüsü yenmek için evde kal Türkiye.", "Bayramlar eve sığar.", "Hayat eve sığar evde de bayram kutlanır." mesajlarını verdiği görüntülerle klip hazırlandı. Okul Müdürü Cemil METOĞLU, öğrencilerin 23 Nisan'ın 100. yıl coşkusunu evlerinde yaşayacağını belirterek, klip hazırlıkları yapan öğrencilere ve öğretmenlere teşekkür etti.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.