RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"GÜÇ SENDE BİZ DE YANINDA" ETKİNLİĞİNDE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ OLARAK BİZ DE VARIZ

İlimizde gençlere yönelik hizmet sunan kamu kurum kuruluları ile sivil toplum kuruluşları, Rize İl Sağlık Müdürlüğü Ruh Sağlığı Birimi koordinasyonunda "Güç sen de, Biz de yanında!" etkinliği ile üniversite öğrencileriyle buluşuyor. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak sepet örücülüğü, kaligrafi, fındıklı yöresel taş ev, pilaki taşı, serender tanıtım maketleri, Hemşin çorap örücülüğü etkinlikleri ile projeye destek veriyoruz.


Rize'de üniversite öğrencileri "Güç Sende, Biz De Yanında" etkinliğinde buluşacak. İlimizde gençlere yönelik hizmet sunan kamu kurum kuruluları ile sivil toplum kuruluşları, Rize İl Sağlık Müdürlüğü Ruh Sağlığı Birimi koordinasyonunda "Güç sen de, Biz de yanında!" etkinliği ile üniversite öğrencileriyle buluşuyor.

İlimize gelen öğrencilerin sosyal uyumunu sağlayarak kolayca şehrimize adapte olmasını gerçekleştirmek, gençlerimizin ruh sağlığının korunması ve psikolojik dayanıklılığının artırılması amaçları doğrultusunda ilimizde yer alan kuruluşlar güçlerini birleştirerek üniversite öğrencilerine yönelik söyleşi ve farkındalık etkinlikleri düzenleyecektir.

Üniversite eğitimi için yeşil ve mavinin buluştuğu kadim şehrimize gelen öğrencilerimiz; şehrimizdeki sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal zenginliklerin bir araya geleceği, ücretsiz ikramlar ve eğlencelerin dolu olduğu etkinliğimiz 13 Ekim Perşembe günü saat 09:00 ile 19:00 arasında Rize Recep Tayyip Erdoğan üniversitesi Zihni Derin Kampüsünde (FENER) gerçekleştirilecektir.

Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından sepet örücülüğü, kaligrafi, fındıklı yöresel taş ev, pilaki taşı, serender tanıtım maketleri, Hemşin çorap örücülüğü etkinliklerinin yapılacağı organizasyonda gün boyunca ücretsiz çay, kahve ikramları yapılacak, düzenlenecek olan yarışmalarda başarılı olan öğrencilerimize Rize'nin yöresel simgelerinden oluşan hediyeler verilecektir.

07-10-202207-10-202207-10-2022

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.