RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GENEL MÜDÜRÜMÜZ ALİ KARAGÖZ'DEN VALİMİZ SAYIN İHSAN SELİM BAYDAŞ'A ZİYARET
İlimizi ziyaret eden Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürümüz Ali Karagöz, Proje ve Sosyal Ortaklar Daire Başkanı Mustafa Günay ve Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi eşliğinde Valimiz Sayın İhsan Selim Baydaş'ı makamında ziyaret etti.![GENEL MÜDÜRÜMÜZ ALİ KARAGÖZ'DEN VALİMİZ SAYIN İHSAN SELİM BAYDAŞ'A ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2024_05/06184411_whatsappimage20240506at14.08.17.jpg)
Ziyaretteilimizde yürütülen mesleki eğitim çalışmaları, faaliyetler, planlamalar ve projeler hakkında konuşuldu. Valilik makamı ziyareti sonrası Genel Müdürümüz Ali Karagöz, kurumumuzu ziyaret etti. Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi tarafından kendisine günün anısına hediye takdiminde bulunuldu.