RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GENEL MÜDÜRÜMÜZ ALİ KARAGÖZ ARDEŞEN MTAL'DE ÖĞRETMENLERİMİZLE BULUŞTU
Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürümüz Ali Karagöz, ilimizde gerçekleştirdiği ziyaretlerde Ardeşen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğretmenlerimizle bir araya geldi.![GENEL MÜDÜRÜMÜZ ALİ KARAGÖZ ARDEŞEN MTAL'DE ÖĞRETMENLERİMİZLE BULUŞTU](/meb_iys_dosyalar/2024_05/06190049_whatsappimage20240506at17.04.552.jpg)
Öğretmenler Odasında düzenlenen toplantıda Genel Müdürümüz Ali Karagöz'e Daire Başkanımız Mustafa Günay ve Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi eşlik etti. Sohbet havasında gerçekleştirilen toplantıda Genel Müdürümüz Ali Karagöz, öğretmenlerimizin eğitim öğretimde yaşadığı sorunları ve taleplerini dinledi.