RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FATMA NURİ ERKAN BİLİM VE SANAT MERKEZİNDE ÖĞRETMENLER KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

FATMA NURİ ERKAN BİLİM VE SANAT MERKEZİNDE ÖĞRETMENLER KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Öğretmenlerimize hitaben yaptığı konuşmada olağanüstü zamanlardan geçtiğimizi dile getiren Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar KOÇAK, bu dönemin mesleki yaşantımızda uzun yıllar anlatılacak unutulmaz bir anıya dönüşeceğini belirtti. Tüm dünya çapında eğitimde bir paradigma değişiminin yaşandığını ileten Müdürümüz, bu zorunlu ama kökten gerçekleşen değişime en iyi ayak uyduran ülkelerin başında da Türkiye'nin geldiğini söyledi. Müdürümüz ayrıca uzaktan eğitimin hayatımızın bir parçası olacağını, bu parçanın da ilerleyen yıllarda eğitimde önemli bir yer teşkil edeceğini de vurguladı. Teknik altyapı ve uzaktan eğitim konusunda lider ülke olduğumuzun altını çizen Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar KOÇAK, "zorlu şartlara adapte olan toplumlar geleceği şekillendirmede bir adım daha ön planda olacaklardır" dedi. Bu adaptasyon sürecine en iyi ayak uyduran kurumların başında Fatma Nuri Erkan Bilim ve Sanat Merkezimizin geldiğini belirterek diğer kurumlara da öncülük etmesi gerektiğini ifade etti.

  Öğretmenlerimizin teknik olanakları, pedagojik yaklaşımla buluşturmaları gerektiğini söyleyen Müdürümüz, öğretmenlerimizi zorlu şartlarda verdikleri emeklerden dolayı bir kez daha tebrik ederken, yeni eğitim döneminde karşılaşılacak güçlüklerin de azim ve kararlılıkla, birlikte olmanın gücüyle aşılacağını söyledi. Yaşar KOÇAK programın son bölümünde Bilim ve Sanat Merkezi öğretmenlerimizin sorularını yanıtlayarak uzaktan eğitim sürecinde yapılacak faaliyetler hakkında kısa değerlendirmelerde bulundu.  

27-08-202027-08-202027-08-202027-08-202027-08-202027-08-202027-08-2020

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.