"EVDEYİZ, RENKLERLE SİZİNLEYİZ" RESİM ETKİNLİĞİMİZDE ÖĞRENCİLERİMİZLE BULUŞTUK
Evdeyiz, Renklerle Sizinleyiz resim etkinliğimiz vesilesi ile öğrencilerimizle buluştuk![](/meb_iys_dosyalar/2020_09/17134124__DSC1390.jpg)
"Evdeyiz Renklerle Sizinleyiz" resim etkinliğimiz sizlerin göndermiş olduğu birbirinden güzel resimlerle sona ermişti. Müdürlüğümüz olarak resimlerinizi video haline getirip sizlere yeniden sunmuştuk.
Sayın Valimiz Kemal ÇEBER'in himayesinde, göndermiş olduğunuz resimler arasından en beğendiklerimizi seçmeye çalıştık. Birbirinden güzel, 200'den fazla resim arasında seçim yapmakta zorlandık.
Bunun yanı sıra Müdürlüğümüz bünyesinde oluşturulan seçici kurul, ülkemizin içinden geçmekte olduğu zor dönemde yapmış oldukları resimlerle yaraları hafifletmeye çalışan çocuklarımızın resimleri arasından en beğendiklerini de seçti. Seçilen bu bu resimler Tevfik İleri MTAL'de Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, Milli Eğtim Müdür Yarımcımız Mustafa KALENDER ve Şube Müdürlerimizin katılımı ile yapılan törenle sahiplerini buldu. Törende konuşan Müdürümüz, aylar sonra öğrencilerimizi bir ödül töreni vesilesiyle dahi olsa okullarımızda görmenin mutluluk verici olduğunu söyleyerek inşallah çocuk seslerinin sınıflarımızı yeniden dolduracağı o günleri de yakında göreceğiz dedi. Tören öğrencilere yapılan hediye takdimi sonrası sona erdi.
(İSİMLER ALFABETİK OLARAK SIRALANMIŞ OLUP DERECELENDİRME YAPILMAMIŞTIR.)
ALMİN DİLA TOK - DOĞUŞ ÇAY İLKOKULU
AYŞE BEREN KETENCİ - DOĞUŞ ÇAY İLKOKULU
CEREN CERRAHOĞLU - ÇAY İLKOKULU
CEYLİN KILIÇ - MERKEZ ATATÜRK ORTAOKULU
ECRE BERİL DABAK - TOBB İLKOKULU
EZGİ NİL DİLBER-HÜSEYİN YARDIMCI İLKOKULU
FEYZA SÜKÜT - TOBB İLKOKULU
GÖKÇE AYDEMİR - HÜSEYİN YARDIMCI İLKOKULU
MUSTAFA KEMAL YAZAR - MERKEZ ATATÜRK ORTAOKULU
NEHİR BİLGE - ŞED KIZ AİHL
NİLDA ÖZCİHAN - 11 MART İLKOKULU
NİLSU SAYIN - BİLSEM
SUDE NAZ BEKİROĞLU- FAZLİYE HÜSEYİN TURANLI ÇPL
TUANA VARER - ÇÖZÜM KOLEJİ
YAREN AKÇAY - DOĞUŞ ÇAY İLKOKULU
ZEYNEP HAVUZ - FAZLİYE HÜSEYİN TURANLI ÇPL