RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ERDEM DESTEK 2022 PROGRAMI PROJE BAŞVURULARI SONUÇLANDI

Mahmut Celalettin Ökten İmam Hatip Ortaokulu koordinatörlüğünde, Merkez Hasan Sağır İmam Hatip Ortaokulu ve Derepazarı İmam Hatip Ortaokulunun paydaş olarak katıldığı "Sağlık Olsun" adlı proje ERDEM Destek 2022 Programı Proje başvuruları sonucu destek almaya hak kazandı.
ERDEM DESTEK 2022 PROGRAMI PROJE BAŞVURULARI SONUÇLANDI

ERDEM Destek 2022 Programı ile Anadolu imam hatip liselerinde ve imam hatip ortaokullarında öğrenim gören öğrencilerin millî, manevi, ahlaki, insani ve kültürel değerleri benimseyen ve koruyan bireyler olarak yetiştirilmesi; bilimsel, sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal, toplumsal sorumluluk ve gönüllülük faaliyetleri üretme ve yürütme becerilerinin kazandırılması; okulların kendi kapasiteleri doğrultusunda hazırladıkları projeler ile okullar arası başarı farkının azaltılması ve eğitim öğretimin iyileştirilmesi hedeflenmektedir. Ayrıca okullarımızın ortaklaşa çalışmalar gerçekleştirmeleri, birbirleriyle etkili iletişim kurarak takım ruhu oluşturmaları, örnek ve başarılı çalışmaların paylaşılması amacıyla yürütülen "Eğitimde Rehberlik ve Destekleme Modeli (ERDEM) Destek 2022 Programı" proje başvuruları sonuçlandı. 

Destek programına başvuru yapan 370 proje arasından yapılan değerlendirmeler sonucunda 51 proje hibe desteği almaya hak kazandı. Mahmut Celalettin Ökten İmam Hatip Ortaokulunun koordinatörlüğünde Hasan Sağır İmam Hatip Ortaokulu ve Derepazarı İmam Hatip Ortaokulunun paydaş olduğu "Sağlık Olsun" adlı proje de destek almaya hak kazanan projeler arasında yer aldı. Başvuran 370 proje arasından kabul edilen 51 proje arasına girmeye hak kazanan "Sağlık Olsun" adlı proje 43.000 TL değerinde hibe alacaktır.

Destek Programına başvuran okullarımıza teşekkür eder, projeleri kabul edilen okullarımıza çalışmalarında başarılar dileriz. 

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.