RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ENGELLİ ÖĞRENCİLERDEN MUHTEŞEM SERGİ…

Rize Ömer Halaç İşitme Engelliler Okulu öğrencilerinin hazırlamış oldukları sergi ziyarete açıldı.
ENGELLİ ÖĞRENCİLERDEN MUHTEŞEM SERGİ…

Sergiye Vali Yardımcısı Mehmet Özer, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Kazancı, Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş, Milli Eğitim Bakanlık Müşaviri Adem Külünk, Şube Müdürleri, çeşitli okul müdürleri, kurum yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş; ”Topluma değer katan bu etkinlikler, öğrencilerimizin fırsat verildiğinde neleri başarabildiğinin en güzel göstergesidir. Üretmenin verdiği mutluluğu onlarla birlikte paylaşıyoruz. Bu güzel serginin hazırlanmasında emeği geçen herkese ve destek verenlere teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizi, eğitim yılı boyunca hazırlamış oldukları bu muhteşem eserlerden dolayı tebrik ediyor, başarılarının ve çalışmalarının devamını diliyorum.” dedi.

Vali Yardımcısı Mehmet Özer “Böylesine muhteşem tabloları beğenimize sunan öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Açılış sonrasında ziyaretçiler, öğrenciler tarafından farklı tekniklerle hazırlanmış olan el emeği göz nuru eserleri dikkatle ve hayranlıkla incelediler. Vali yardımcısı Mehmet Özer ve Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş, öğrencilerle birlikte birer ebru çalışması yaparak öğrencilere eşlik ettiler. Sergilenen eserleri tek tek gezerek dikkate incelediler, çalışmalar hakkında bilgi aldılar. Tuzcuoğlu Memiş Ağa Parkında ziyarete açılan eserler halk tarafından da yoğun ilgi gördü.Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.