RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
EĞİTİME DESTEK PLATFORMU İL TEMSİLCİLERİNİ AĞIRLADIK
Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi, Rize Eğitime Destek Platformu İl Temsilcisi Numan Kayhan ve ekibini makamında ağırladı.![EĞİTİME DESTEK PLATFORMU İL TEMSİLCİLERİNİ AĞIRLADIK](/meb_iys_dosyalar/2023_08/24153422_DSC03076.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi'yi ziyaret eden Rize Eğitime Destek Platformu İl Temsilcisi Numan Kayhan ve ekibi, Müdürümüze yeni görevinde başarılar diledi. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz.