RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİMDE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Milli Eğitim Müdürlüğümüz arasında eğitimde iş birliği protokolü imzalandı. 
EĞİTİMDE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Milli Eğitim Müdürlüğümüz arasında eğitimde iş birliği yaparak resmi ve özel temel eğitim ve ortaöğretim kademelerindeki öğrencilere milli, manevi, ahlaki, insani ve kültürel değerlerimizin kazandırılması, akademisyenlerin ve öğretmenlerin karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunması, öğretmenlerin mesleki ve akademik gelişimlerine katkı verilmesi, fakülte öğrencilerinin öğretmenlik uygulamalarına katkı verilmesi, din eğitimi ve öğretiminde ortak aklın verilerinden yaralanılması amacıyla Milli Eğitim Müdürmüz Şemsettin DURMUŞ ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Salih Sabri YAVUZ arasında eğitimde iş birliği protokolü imzalandı. İmza töreninde  Maarif Müfettişleri Başkanı Nuri AYDIN, Şube Müdürümüz İsmail KÖSE ve Rize İmam Hatip Lisesi Müdürü Ali KÜÇÜK hazır bulundu. Protokolün imzalanmasının ardından Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ yapılacak olan iş birliğinin her iki kurum için de hayırlı olması temennisinde bulundu. 

02-12-201602-12-2016

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.