RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİM ÖĞRETİM ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRİLDİ

Eğitim Öğretimi değerlendirme toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Hamdi YILMAZ başkanlığında Şube Müdürü Hasan TEKKE ve merkez ilçe okul müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
EĞİTİM ÖĞRETİM ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRİLDİ

Merkez okul müdürleri ile yapılan toplantıda 2018/2019 Eğitim Öğretim yılının bu ilk günlerinde başlatılan ve yürütülmekte olan çalışmalarla ilgili istişarede bulunularak bundan sonraki iş ve işlemlerin yürütülmesinde özellikle dikkat edilmesi gereken bazı konularda bilgilendirme yapıldı. Toplantıda Müdürümüz Ahmet Hamdi YILMAZ “Türkiye’nin çağdaş uygarlık seviyesinin üstüne çıkmasında ülkemizin en büyük gücü beşeri sermayesidir. Eğitim davamız, her dönemde olduğu gibi, bugün de Türkiye’nin en öncelikli meselelerinden biri olmuştur. Çocuklarımızın ve gençlerimizin çağın gereklerine uygun olarak, fırsat eşitliği içinde, eğitim öğretim imkânlarından yararlanması yönünde yoğun bir çaba içerisindeyiz ve olmaya da devam edeceğiz.Okullarınızın sürekli gelişmesini hedef alan bir yaklaşımla, tüm çalışanların takım ruhunu benimsemiş; birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde çalışabilecekleri ortamı okullarınızda sağlayarak, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkan bir anlayışı sürdüreceğinize inanıyorum.” dedi.

02-10-201802-10-201802-10-2018

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.