RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DÖRTYOL ŞEHİT HALİL SADIKOĞLU İLK VE ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİK
Müdürümüz Engin EMEN, Dörtyol Şehit Halil Sadıkoğlu İlk ve Ortaokulunda incelemelerde bulundu.![DÖRTYOL ŞEHİT HALİL SADIKOĞLU İLK VE ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİK](/meb_iys_dosyalar/2022_02/17182201_manYet.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, Dörtyol Şehit Halil Sadıkoğlu İlk ve Ortaokuluna gerçekleştirdiği ziyarette okul yöneticilerinden okulun fiziki şartları hakkında bilgi aldı. Eğitim ortamının iyileştirilmesi için gerekli çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu.