RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DOĞU KARADENİZ PROJESİ BÖLGE KALKINMA İDARESİ BAŞKANLIĞI İLE 4 PROJE İÇİN PROTOKOL İMZALANDI

Rize Valisi Kemal ÇEBER ve DOKAP (Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı) Başkanı Hakan GÜLTEKİN, Milli Eğitim Müdürlüğümüzün ''Eğitim Gemisi ile Öğrencilerin Staj Sorunun Giderilmesi'' projesi için protokol imzaladı.
DOĞU KARADENİZ  PROJESİ BÖLGE KALKINMA İDARESİ BAŞKANLIĞI İLE 4 PROJE İÇİN PROTOKOL İMZALANDI

DOKAP ile Müdürlüğümüz arasında yapılan protokol ile ''Eğitim Gemisi ile Öğrencilerin Staj Sorunun Giderilmesi'' projesi için protokol imzalandı. Müdürlüğümüzün yanı sıra Rize İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ''Rize İli Alabalık Tesisleri Modernizasyonu '' projesi, Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ''Yöresel Sanatlara Yenilikçi Dokunuşlar Tasarım ve Üretim Atölyesi'' projesi ve İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü ''Topraktan Tezgâha Kendir İpinin Serüveni'' projesi kapsamında 4 adet projenin protokolü imzalanarak bilgilendirmeler yapıldı. 

Rize Valiliği toplantı salonunda düzenlenen imza töreninde protokolleri Rize Valisi Kemal ÇEBER ve Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Hakan GÜLTEKİN İmzaladı. İmza töreninde  Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN,Tarım ve Orman Müdür Murat Genç,  Kültür ve Turizm Müdür Esra Alemdar, Sosyal Etüt Müdürü Öznür Günay ve DOKAP yetkilileri hazır bulundu.  

İmza töreninde konuşan Vali Kemal ÇEBER, DOKAP'ın bölgemiz ve Rize için bir avantaj olduğunu belirterek, "DOKAP, desteklediği projelerimizle ilimizin kalkınması ve gelişmesine önemli destekler vermektedir. Rize'miz kültürel ve doğal güzellikleriyle önemli bir potansiyele sahip. Bizler de bu projeler ile ilimizin var olan bu güzelliklerini ortaya çıkararak, ekonomiye kazandırıp hizmete dönüştürmeyi amaçlıyoruz. 4 tane müdürlüğümüzün hazırlamış olduğu 4 ayrı proje için protokol imzaladık. Bu projeler ilimiz için önemli çalışmalar olacaklar. Bu vesile ile imzalanan protokolün ilimize hayırlı olmasını diliyor, projelerde emeği geçenleri tebrik ediyorum. Ayrıca DOKAP Başkanı hemşehrimiz Hakan GÜLTEKİN'e de ilimiz için geliştirilen projelere vermiş olduğu destek için teşekkür ediyorum." dedi.

 

02-06-202202-06-202202-06-2022

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.