Derepazarı Merkez İlkokulu TOHUMDAN AĞACA İsimli Okul Bültenleri İle Milli Eğitim Müdürümüze Veda Etti.
Derepazarı Merkez İlkokulu Müdürü Hasan SEYİS ve öğretmen İsmail ŞİMŞEK, tamamen öğrencilerin çalışmalarının yansıtıldığı TOHUM isimli okul bültenlerinin son sayısı ile Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ´a veda ziyareti gerçekleştirdiler.![Derepazarı Merkez İlkokulu TOHUMDAN AĞACA İsimli Okul Bültenleri İle Milli Eğitim Müdürümüze Veda Etti.](/meb_iys_dosyalar/2017_02/08140718_DSC_9735.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Önceki yıl öğrencilerin çalışmalarının yansıtıldığı Tohum isimli okul bültenine bu yıl Ağaç isminde veli çalışmalarının yansıtıldığı bir bülten daha eklenmesinin tüm okullarımız için oldukça etkili bir çalışma olduğunu ifade etti. Okullarımızın bu tür çalışmaları sıklıkla yapmaları gerektiğini belirtti.
Tohum adlı okul bülteni yayınlandıktan sonra ve özellikle Ağaç isimli veli bülteninin ardından çok olumlu dönütlerle karşılaştıklarını belirten Okul Müdürü Hasan SEYİS, Milli Eğitim Müdürümüze yeni görevinde başarılar diledi.