RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DEPREMZEDE VATANDAŞLARIMIZ İÇİN PSİKOSOSYAL DESTEK ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, depremzede vatandaşlarımıza yönelik hazırlanan psikososyal destek çalışmalarının görüşülmesi maksadıyla Valimiz Sayın Kemal ÇEBER başkanlığında düzenlenen toplantıya katıldı.
DEPREMZEDE VATANDAŞLARIMIZ İÇİN PSİKOSOSYAL DESTEK ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen ve 10 ilimizi etkileyen depremin psikolojik etkilerini en aza indirebilmek için yürütülen psikososyal destek çalışmaları kapsamında Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde Valimiz Sayın Kemal ÇEBER başkanlığında düzenlenen toplantıya Müdürümüz Engin EMEN ve Şube Müdürümüz Selçuk TORPİL de katıldı.

Valimiz Sayın Kemal ÇEBER, İl Afet ve Koordinasyon Kurulu Üyeleriyle birlikte Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde bir araya gelerek üniversite bünyesinde oluşturulan 'Psikososyal Destek Ekibi' çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

RTE Üniversitesi Rektörü Yusuf YILMAZ'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda ilimize gelen depremzede öğrenci ve vatandaşlara yönelik verilecek destek ve yardımlar ile ilgili konular istişare edilerek yol haritası belirlendi.

15-02-202315-02-202315-02-2023

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.