RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÇAYELİ'NDE ÖĞRETMENLERİMİZLE BİRLİKTE İFTAR YAPTIK
Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN Çayeli Öğretmenevinde Çayeli İlçesinde görev yapan öğretmen ve idarecilere yönelik yapılan iftar programına katıldı.![ÇAYELİ'NDE ÖĞRETMENLERİMİZLE BİRLİKTE İFTAR YAPTIK](/meb_iys_dosyalar/2022_04/26195657_IMG-20220426-WA0036.jpg)
Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen iftar programına Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN, ilçede görev yapan öğretmenler, okul idarecileri ve aileleri katıldı.