RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇAYELİ BEYAZSU İLK-ORTAOKULUNA ZİYARET...

Rize Valisi Ersin YAZICI, Çayeli Kaymakamı Turgay ÜNSAL, İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin DURMUŞ ve Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Selim ŞAHİN Beyazsu İlk-Ortaokulu Müdürlüğünü ziyaret ettiler. 
ÇAYELİ BEYAZSU İLK-ORTAOKULUNA ZİYARET...

Öğretmenler odasında öğretmen ve idarecilerle bir araya gelen Vali Ersin YAZICI, öğretmenlerden öğrencilerin durumları, eğitimin kalitesinin artırılmasına yönelik yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Düzenli olarak okulları ziyaret ettiğini belirten Vali YAZICI, “Bugün de Çayeli Beyazsu Ortaokulumuzu ziyaret etme fırsatı bulduk, siz değerli öğretmen arkadaşlarla bir araya gelmekten dolayı mutluyum. Sizlerin gayretlerinizi biliyorum. Rize’nin gözle görülür bir başarı grafiği yakaladığını görmekten memnunum. Tüm fedakârlıklarınız için teşekkür ediyorum. Sizin vermiş olduğunuz bu emekler, sizin yapmış olduğunuz çalışmalar çok önemli. Tabii eğitim sadece okul idaresinin, öğretmenlerin görevi değil. Veliler, öğrenciler, öğretmenler, okul idareleri tüm toplum bu işten sorumlu olmalıdır” dedi.

Çocuklara kitap okumanın öneminden bahseden Vali Ersin YAZICI, öğrencilerlerle hep bir ağızdan "En İyi Dost Kitaptır"  cümlesini tekrarlatarak, öğrencilerden her zaman için kitap okumalarının sözünü aldı. Öğrencilere gelecek hakkındaki düşüncelerini soran Vali YAZICI iyi bir meslek sahibi olmak isteyen her öğrencinin gelecek hedefini belirleyerek çok çalışması gerektiğini söyledi.

20-01-201620-01-201620-01-201620-01-201620-01-2016
Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.