RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÇAY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ KIZ BASKETBOL TAKIMIMIZ BÖLGE GRUP BİRİNCİSİ OLDU
Çay Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi kız basketbol takımı 14-17 Mart 2022 tarihleri arasında Kars'ta düzenlenen Gençler B Basketbol grup müsabakalarında grup birincisi oldu.![ÇAY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ KIZ BASKETBOL TAKIMIMIZ BÖLGE GRUP BİRİNCİSİ OLDU](/meb_iys_dosyalar/2022_03/16115657_manset2.jpg)
Sporcu gençlerimizi tebrik eder, emeği geçen Beden Eğitimi Öğretmeni Hatice BİLGEN ile Antrenör Cemil KILIÇ ve Özgür PEÇE 'ye teşekkür ederiz. 2-4 Nisan 2022 tarihleri arasında Kastamonu'da düzenlenecek yarı finallerde takımımıza başarılar diliyoruz.