RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇAMLIHEMŞİN'DE LGS VE YKS BAŞARISI MASAYA YATIRILDI

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN tarafından Çamlıhemşin ilçemizde okul müdürlerinin katılımı ile ilimiz genelinde yapılan süreç değerlendirme sınav sonuçlarına yönelik istatiksel değerlendirmelerin yapıldığı toplantı düzenlendi.
ÇAMLIHEMŞİN'DE LGS VE YKS BAŞARISI MASAYA YATIRILDI

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN başkanlığında, Rize Ölçme Değerlendirme Merkezi tarafından organize edilerek ilimiz genelinde tüm 8. ve 12 . sınıf öğrencilerine uygulanan Süreç Değerlendirme Sınavı sonrası istişarelerde bulunmak üzere Çamlıhemşin ilçesinde bulunan lise ve ortaokul Okul Müdürlerinin katılımı ile bir toplantı düzenlendi. Toplantıda sınav sonrası istatiksel değerlendirmelerin yapılmasının ardından 13 Ocak'ta ikincisi gerçekleştirilecek olan Süreç Değerlendirme Sınavında başarıyı arttıracak tedbirler görüşüldü. Haziran ayında gerçekleştirilecek Liselere Geçiş Sınavı ve Yükseköğretime Geçiş Sınavı'na hazırlıklar konusunda Okul Müdürlerinden bilgi alan Müdürümüz Engin EMEN il genelinde akademik başarıyı arttıracak önlemler üzerinde görüş alışverişinde bulundu.

Toplantıda Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN'e Çamlıhemşin İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ÇAMANKA ve Şube Müdürümüz Selçuk TORPİL eşlik etti.

22-12-202222-12-2022

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.