RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÇAMLIHEMŞİN ATATÜRK İLK VE ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİK
Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN Çamlıhemşin Atatürk İlk ve Ortaokulunda öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle bir araya geldi.![ÇAMLIHEMŞİN ATATÜRK İLK VE ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİK](/meb_iys_dosyalar/2022_02/28163028_MANSET.jpg)
Gün içerisindeki ziyaretlerinde Çamlıhemşin Atatürk İlk ve Ortaokulunda öğrenci ve öğretmenlerimizle buluşan Müdürümüz, derslikleri gezerek öğrencilerimizle sohbet etti. Ardından öğretmenlerimizle kısa bir toplantı yaparak ziyaretini sonlandırdı.