RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BOĞAZ ORTAOKULU YILDIZ KIZ VOLEYBOL TAKIMI TÜRKİYE FİNALLERİNDE
Bayburt'ta düzenlenen Bölge müsabakalarında birinci olan Boğaz Ortaokulu Yıldız Kız Voleybol Takımı 7-12 Haziran'da Kırıkkale'de yapılacak Türkiye Şampiyonasında 8 takım arasında Türkiye Şampiyonluğu için yarışacak.![BOĞAZ ORTAOKULU YILDIZ KIZ VOLEYBOL TAKIMI TÜRKİYE FİNALLERİNDE](/meb_iys_dosyalar/2023_05/10144008_WhatsApp_Image_2023-05-10_at_14.32.57_1.jpg)
Sporcularımızdan şampiyonluk haberleri gelmeye devam ediyor. İl birincisi olarak Bayburt'ta düzenlenen Bölge Finallerine katılmaya hak kazanan Boğaz Ortaokulu Yıldız Kız Voleybol Takımı Bölge birincisi oldu.
7-12 Haziran'da Kırıkkale'de yapılacak Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil edecek olan Boğaz Ortaokulu Yıldız Kız Voleybol Takımına Türkiye Şampiyonluğu yolunda başarılar dileriz.