BİR BİLMECE, İKİ HECE:ANNE
Açan her güle can veren, karşılıksız sevgilerin en büyüğünü besleyen annelerimizin "Anneler Günü", Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi'nin katılımıyla İsmail Kahraman Kültür Merkezi'nde kutlandı.![BİR BİLMECE, İKİ HECE:ANNE](/meb_iys_dosyalar/2024_05/15135913_1005.jpg)
Hacere Usta Anaokulu öğretmenleri ve öğrencileri tarafından hazırlanan "Anneler Günü" programı renkli görüntülere sahne oldu. Öğrencilerin çeşitli müzikli gösteriler sergilediği, izleyicilerin kah gözyaşı döküp kah gülümsediği program seyirciden tam not aldı. Programda Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi'ye Müdür Yardımcımız Mehmet Ofluoğlu, Şube Müdürlerimiz Selçuk Torpil, Eyip Solmaz Eşref Yavaşi eşlik etti.
Birbirinden güzel gösterilerle günümüzü şenlendiren biricik öğrencilerimize ve onları programa hazırlayan değerli öğretmenlerine teşekkür ederiz.