RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BİLSEM ANAOKULU ÖĞRENCİLERİYLE RENKLENİYOR
Müdürümüz Engin EMEN bu eğitim öğretim yılında hizmete açılan ve okulöncesi öğrencileriyle renklenen Fatma Nuri Erkan BİLSEM Anaokulunda incelemelerde bulundu.![BİLSEM ANAOKULU ÖĞRENCİLERİYLE RENKLENİYOR](/meb_iys_dosyalar/2022_09/23212651_picture_1663957421889.jpg)
Fatma Nuri Erkan Bilim ve Sanat Merkezi bünyesinde 2022-2023 Eğitim Öğretim yılında hizmete açılan ve öğrenci alan anaokulunu ziyaret eden Müdürümüz Engin EMEN anaokulunun bölümleri ve donatımları konusunda Cengiz GÖZCÜ'den bilgi aldı.