RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BAZI İLÇELERDE TATİL DEVAM EDİYOR
Olumsuz hava koşulları nedeniyle Derepazarı, İyidere ,Kalkandere, Çamlıhemşin ve Hemşin ilçelerinde 05.01.2016 tarihinde eğitime bir gün ara verilirken, Rize Merkez ve diğer ilçelerde eğitim ve öğretime devam edilecektir. Güneysu ve İkizdere ilçelerinde ise taşımalı eğitim kapsamında bulunan öğrenciler için eğitim ve öğretime 05.01.2016 tarihinde bir (1) gün süre ile ara verilmiştir.![BAZI İLÇELERDE TATİL DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2016_01/k_04195132_fb_img_14517656397031.jpg)