RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BALKANLAR DAĞ BİSİKLETİ YARIŞMASINDAN 2 BİRİNCİLİK GELDİ
Hemşin Merkez Ortaokulu 8/A sınıfı öğrencimiz Eren GEÇİM, Belgrat'ta düzenlenen Balkanlar Dağ Bisikleti Yarışmasında U-15 kategorisinde iki farklı yarışmada birinci olup ülkemizi en iyi şekilde temsil etmiştir.![BALKANLAR DAĞ BİSİKLETİ YARIŞMASINDAN 2 BİRİNCİLİK GELDİ](/meb_iys_dosyalar/2023_05/10091756_WhatsApp_Image_2023-05-10_at_08.56.52_1.jpg)
Belgrad'da gerçekleşen Sırbistan Türkiye Dostluk Kupası Dağ Bisikleti Yarışlarında Hemşin Merkez Ortaokulu 8/A sınıfı öğrencimiz Eren GEÇİM, U15 kategorisinde birinci olmuştur.
Rize'mizi ve ülkemizi gururlandıran yetenekli sporcumuzu tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.