RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BAKANIMIZ SAYIN PROF.DR.YUSUF TEKİN RİZE'DE
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere ilimize teşrif eden Bakanımız Sayın Yusuf Tekin, Valimiz Sayın Gülhani Ozan Sarı ve Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi tarafından karşılandı.![BAKANIMIZ SAYIN PROF.DR.YUSUF TEKİN RİZE'DE](/meb_iys_dosyalar/2023_08/11113140_1-001.jpg)
Bakanımız Sayın Prof. Dr. Yusuf Tekin Valilik Protokol girişindeki karşılamanın ardından Rize Valiliği Şeref Defterini imzaladı. Valimiz Gülhani Ozan Sarı, Bakanımıza günün anısına hediye takdiminde bulundu.