RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ATMACALAR VALİ AMCALARINI UĞURLADI

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Gaziantep Valiliğine atanan Sayın Valimiz Kemal ÇEBER için Rize'de düzenlenen veda yemeğine Milli Eğitim Müdürümüz ve atmacalarımız katıldı.
ATMACALAR VALİ AMCALARINI UĞURLADI

Yaklaşık 5 yıl görev yaptığı ilimizden Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Gaziantep Valiliğine atanan Valimiz Sayın Kemal ÇEBER onuruna veda yemeği düzenlendi. 

Düzenlenen programa Vali Sayın Kemal ÇEBER, eşleri Neslihan AYAN ÇEBER, Vali Vekili Gülhani Ozan SARI, Rize Belediye Başkanı Rahmi METİN, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet PATLAK, Adalet Komisyonu Başkanı Yasin TEMEL, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf YILMAZ, Baro Başkanı Ümit PEÇE, Vali Yardımcıları Ömer Faruk DUMAN ve Ertuğrul ASLAN, İl Emniyet Müdürü Nurettin GÖKDUMAN, Jandarma Komutanı Ali GÜNGÖR, İlçe Kaymakamları, İlçe ve Belde Belediye başkanları, Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, kurum müdürleri, basın mensupları ve Valimizin her daim destek verdiği ve sevgisini dile getirdiği biricik atmacaları katıldı.

Programda yapılan konuşmaların ardından öğrencilerimizi temsilen yemeğe katılan ilkokul, ortaokul ve lise kademelerindeki atmacalarımız Vali amcaları için duygu ve düşüncelerini ifade etmek amacıyla hazırladıkları mektup, resim ve benzeri hediyelerini Valimiz Kemal ÇEBER'e sundular. 

İlimizde görev yaptığı süre boyunca Rize eğitim ailesine desteklerini her zaman hissettiren, ilimizde yaptığı çalışmalarla Rizeli hemşehrilerinin gönlüne taht kuran Sayın Valimiz Kemal ÇEBER'e yeni görevinin hayırlı olmasını temenni eder, görevinde başarılar dileriz.

07-07-202307-07-202307-07-202307-07-202307-07-2023

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.