RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ATATÜRK YAPILAN ETKİNLİKLERLE ANILDI
![ATATÜRK YAPILAN ETKİNLİKLERLE ANILDI](/meb_iys_dosyalar/2015_11/k_11093750_dsc_0678.jpg)
Vali Ersin Yazıcı tarafından Atatürk anıtına çelenk sunumundan sonra, saat 9.05’ te saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Bayraklar yarıya indirildi.
Daha sonra İsmail Kahraman Kültür Merkezinde, Rize Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan anma programına geçildi.
Öğretmen ve öğrenciler tarafından hazırlanan program katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi. Bandırma Vapuru ile kurulan canlı bağlantı programa renk kattı…