RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ARDEŞEN TÜRK TELEKOM KANUNİ ANADOLU LİSESİNİ ZİYARET ETTİK
Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, Ardeşen Türk Telekom Kanuni Anadolu Lisesini ziyaret etti.![ARDEŞEN TÜRK TELEKOM KANUNİ ANADOLU LİSESİNİ ZİYARET ETTİK](/meb_iys_dosyalar/2022_03/23133405_WhatsApp_Image_2022-03-23_at_12.35.15.jpg)
Müdürümüz Engin EMEN Ardeşen Türk Telekom Kanuni Anadolu Lisesinde öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerimizle sohbet eden Müdürümüz Engin EMEN, ardından öğretmenlerle kısa bir toplantı yaparak okuldan ayrıldı.