RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ARDEŞEN TÜRK TELEKOM KANUNİ ANADOLU LİSESİNE E-SINAV MERKEZİ
Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN Ardeşen Türk Telekom Kanuni Anadolu Lisesinde gerçekleştirilen E-Sınav merkezi açılışına katıldı.![ARDEŞEN TÜRK TELEKOM KANUNİ ANADOLU LİSESİNE E-SINAV MERKEZİ](/meb_iys_dosyalar/2022_06/14155027_manset.jpg)
Açılışa Ardeşen Kaymakamı Ekrem ÇEÇEN, Belediye Başkanı Avni KAHYA , İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Reşat YAZAR ve İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Eşref YAVAŞİ de katıldı. Ardeşen Türk Telekom Kanuni Anadolu Lisesinde açılan e-Sınav Merkezinde incelemelerde bulunan Müdürümüz Engin EMEN e-Sınav Merkezi hakkında bilgi aldı.