ARDEŞEN ANAOKULU'nun GEÇİCİ KABULÜ YAPILDI
![ARDEŞEN ANAOKULU'nun GEÇİCİ KABULÜ YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2020_01/24105442_IMG-20200123-WA0017.jpg)
İlimiz eğitim öğretim faaliyetlerinin fiziki şartlarını iyileştirme, eksiklerini giderme noktasında Ardeşen İlçemizde yapımı tamamlanarak eğitim öğretime hazır hale getirilen 6 derslikli Anaokulu binasının geçici kabulü İnşaat Emlak Şube Müdürü Selman YILDIRTAN ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü mühendisleri tarafından yapıldı.
Bodrum, zemin ve 1 kat olmak üzere toplam 3 kattan oluşan yeni okulumuz modern imkanlara sahip geniş iç mekanı ve dış cephe yöresel mimarisiyle ilçemizin eğitimine önemli bir değer katacaktır.