RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

7 BÖLGE 7 OKUL ÇEVRİMİÇİ BİLGİ YARIŞMASINDA RİZE SOSYAL BİLİMLER LİSESİ BİRİNCİ OLDU

Hakkari Sosyal Bilimler Lisesi tarafından düzenlenen  her bölgeden bir Sosyal Bilimler Lisesinin katıldığı çevrimiçi bilgi yarışmasında Rize Sosyal Bilimler Lisesi birinci oldu.
7 BÖLGE 7 OKUL ÇEVRİMİÇİ BİLGİ YARIŞMASINDA RİZE SOSYAL BİLİMLER LİSESİ BİRİNCİ OLDU

Rize Sosyal Bilimler Lisesi, Hakkâri Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi tarafından çevrimiçi olarak düzenlenen, yürütücülüğünü Erciş Sosyal Bilimler Lisesi'nin yaptığı bilgi yarışmasında üç birinciden biri oldu. 

Yarışma Türkiye'nin 7 bölgesinden seçilen 7 Sosyal Bilimler Lisesi 10.sınıf öğrencileri arasında yapıldı. Yarışma sonunda Rize Sosyal Bilimler Lisesi , Karaman Sosyal Bilimler Lisesi  ve Tire Sosyal Bilimler Lisesi arasında eşitlik oluştu ve yarışmanın üç birincisi oldu.

Rize Sosyal Bilimler Lisesi adına yarışan öğrencilerimiz Ecrin Turan, Kübra Şehitoğlu ve Doğa Nil Cinel' i tebrik ediyoruz. Yarışmayı düzenleyen Hakkari Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesine, yürütücü okul Erciş Sosyal Bilimler Lisesine, moderatör olarak programı yöneten Erciş Sosyal Bilimler Lisesi rehber öğretmeni Rümeysa Crist'e ve öğrencilerimize danışmanlık yapan Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenimiz İsmail Şimşek'e teşekkür ediyor. Başarılarının devamını diliyoruz.

23-12-202223-12-2022

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.