RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

21.YÜZYILDA 21 BECERİ ADLI PROJE KOORDİNASYON TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile 21.Yüzyılda 21 Beceri Proje Koordinasyon toplantısını gerçekleştirdi.
21.YÜZYILDA 21 BECERİ ADLI PROJE KOORDİNASYON  TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Çevrimiçi toplantıda "Telafide Ben de Varım" etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek "21.Yüzyılda 21 Beceri Projesi"nin yürütülmesine ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.

Proje kapsamında 12 ilçenin dahil olduğu sürecin 5 merkezden yürütüleceğini ifade eden Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, Ardeşen,Pazar,Çayeli,Merkez ve Kalkandere olarak belirlenen uygulama merkezlerinde uygulamaların 2-6 Ağustos tarihleri arasında 1'er gün gerçekleştirileceğini dile getirdi.Uygulamaların yapılacağı 5 merkez ilçenin, komşu ilçelerden gelecek katılımcıların da sürece dahil olabilecekleri uygun mekanları belirlemesinin önemine değinen Müdürümüz,etkinliklere okul öncesi,ilkokul,ortaokul ve lise düzeyindeki tüm öğrenciler ile gönüllü öğretmeler ve yöneticilerin katılabileceğini sözlerine ekledi.

Etkinlikler çerçevesinde:

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nden Prof. Dr. Perihan Ünüvar, 

Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nden Prof. Dr. Süleyman Göksoy, 

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nden Doç. Dr. Kenan Demir, 

Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nden Doç. Dr. Ali Türkel ve 

İzmir Demokrasi Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nden Doç. Dr. Behsat Savaş katılımcılar ile bir araya gelecek.

Toplantıda ayrıca Müdürümüz,15 Temmuz'da il genelinde etkili olan sağnak yağışların neden olduğu su taşkınlarında zarar gören kurumlarımızda yürütülen çalışmalar hakkında İlçe Müdürlerinden bilgi aldı. Devletin tüm imkanlarını selin yaralarını sarma konusunda seferber ettiğini ifade eden Müdürümüz, ekip arkadaşları ile birlikte tüm olumsuzlukların üstesinden gelineceğine olan inancını ifade etti.

27-07-202127-07-2021

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.