RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YGS SINAVINA GİRECEK OLAN BÜTÜN GENÇLERİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUZ...

Rize Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş pazar günü yapılacak olan Yüksek Öğretime Giriş (YGS) Sınavına katılacak tüm öğrencilerimize başarılar diledi.
YGS SINAVINA GİRECEK OLAN BÜTÜN GENÇLERİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUZ...

İlimizde 4535 lise son sınıfta okuyan öğrenci olduğunu, mezunlarla birlikte yaklaşık 6000 adayın sınava gireceğini belirten Durmuş sınavın sorunsuz bir şekilde sonuçlanmasını temenni etti. Öğrencilere seslenen Durmuş "Sevgili gençler; sizlerin bu sınavda elinizden gelen tüm gayreti göstereceğinize yürekten inanıyoruz. Siz de kendinize güvenin ve başaracağınıza inanın. Sizi sınavla ilgili kaygıya düşürecek, heyecanlandıracak ortamlardan uzak durunuz. Zamanı verimli kullanıp çıkış süresi dolunca salonu hemen terk etmeyiniz.

Sizlere inanıyor, sizlere güveniyor, geleceğimiz için ne kadar değerli olduğunuzu biliyoruz. Bu sınavı belirlediğiniz hedeflere ve kurduğunuz hayallere ulaşacağınız bir sınav olarak görüyor, bu adımı başarıyla geçeceğinize yürekten inanıyor, hepinize başarılar diliyoruz. Allah yar ve yardımcınız olsun."

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.